Koszyk
Twoje zapisy (0)
fb
Zaloguj się / Zarejestruj się
Oszczędne zakupy bez kosztów wysyłki
Wyszukiwarka
Produkty

Olej z pestek moreli 100% - 30ml

33_1.jpg
33_1.jpg
Olej z pestek moreli 100% - 30ml
BingoSpa

Olej z pestek moreli 100% BingoSpa. Dla profesjonalistów.

16
ilość sztuk:
do zapisów

Komponenty BingoSpa oferowane są w bezpiecznych szklanych butelkach, które gwarantują ochronę i stabilność ich jakości i składu. Szklana, ciemnobrązowa butelka chroni zawartość przed niekorzystnym wpływem warunków środowiskowych jak również promieniowaniem UV.

BingoSpa to wysokiej jakości surowce kosmetyczne, bez syntetycznych konserwantów, barwników i aromatów. Posiadają niezbędne certyfikaty, świadectwa badań. Do każdej partii produktu są karty charakterystyki oraz świadectwo jakości, z którymi prosimy się zapoznać.

Olej z pestek moreli 100% BingoSpa to tłoczony na zimno, z pestekdrzewa moreli (Prunusarmeniaca), olej roślinny o zwiększonej stabilność i funkcjonalność. Charakteryzuje się jasnym kolorem i przyjemnym orzechowym zapachem. Bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe kwas oleinowy, kwas linolowy i palmitynowy oraz witaminę A. 

Olej z pestek moreli BingoSpa głęboko nawilża i odżywia skórę, ściąga rozszerzone pory. Poprawia jędrność, elastyczność, napięcie zmęczonej skórze. Zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Olej z pestek moreli BingoSpa polecany jest do każdego rodzaju skóry, nawet może być stosowany do skóry wrażliwej, podrażnionej, z zapaleniami i suchej.

Olej z pestek moreli BingoSpa może być wykorzystywany do masażu, w aromaterapii oraz jako składnik preparatów pielęgnacyjnych do twarzy, do ciała i włosów. 

 

 

 

 

Pojemność 30 ml

 Poleć znajomemu

Imię znajomego:
E-mail znajomego:
Wiadomość od Ciebie

Twoje imię:
Twój email:

Polecane produkty