Koszyk
Twoje zapisy (0)
fb
Zaloguj się / Zarejestruj się
Oszczędne zakupy bez kosztów wysyłki
Wyszukiwarka
Produkty

Olej avocado 100% - 30 ml

29_1.jpg
29_1.jpg
Olej avocado 100% - 30 ml
BingoSpa

Olej z avocado. 

Dla profesjonalistów.

18
ilość sztuk:
do zapisów

Komponenty BingoSpa oferowane są w bezpiecznych szklanych butelkach, które gwarantują ochronę i stabilność ich jakości i składu. Szklana, ciemnobrązowa butelka chroni zawartość przed niekorzystnym wpływem warunków środowiskowych jak również promieniowaniem UV.

BingoSpa to wysokiej jakości surowce kosmetyczne, bez syntetycznych konserwantów, barwników i aromatów. Posiadają niezbędne certyfikaty, świadectwa badań. Do każdej partii produktu są karty charakterystyki oraz świadectwo jakości, z którymi prosimy się zapoznać.

Nazwa INCI:  Persea Gratissima (Avocado Oil)

Numer CAS: 8024-32-6

Wygląd i konsystencja: oleista, zielona ciecz;

Gęstość < 1 g/cm3

Olej otrzymywany jest w wyniku tłoczenia miąższu owocu awokado. Persea americana to wiecznie zielone drzewo z rodziny wawrzynowatych pochodzi z Ameryki Środkowej. Uprawiane w całej strefie międzyzwrotnikowej.
 

Olej avocado BingoSpa zawiera duża porcję witamin: A, B, E, H, K, PP, F i nienasyconych kwasów tłuszczowych: oleinowy, linolowy, palmitynowy, stearynowy, linolenowy oraz aminokwasy i proteiny.

Nienasycone kwasy tłuszczowe odżywiają skórę, oddziałują przeciwalergicznie, hamują parowanie wody ze skóry (powstrzymują transepidermalną utratę wody). 

Olej z avocado BingoSpa łatwo jest wchłaniany przez skórę, wnika w jej głębsze warstwy. Zalecany jest szczególnie do pielęgnacji skóry wrażliwej, dojrzałej, starzejącej się, z problemami. Pomaga w leczeniu egzemy oraz łuszczycy. 

Olej avocado BingoSpa stosuje się w balsamach, kremach do skóry dojrzałej i starzejącej się, w odżywkach do włosów oraz do masażu. 

 

  

Pojemność 30 ml

 Poleć znajomemu

Imię znajomego:
E-mail znajomego:
Wiadomość od Ciebie

Twoje imię:
Twój email:

Polecane produkty