Koszyk
Twoje zapisy (0)
fb
Zaloguj się / Zarejestruj się
Oszczędne zakupy bez kosztów wysyłki
Wyszukiwarka
Produkty

Kwas migdałowy 100% - 5g

47.jpg
47.jpg
Kwas migdałowy 100% - 5g
BingoSpa

Kwas migdałowy 100%. Dla profesjonalistów.

28
ilość sztuk:
do zapisów

Komponenty BingoSpa oferowane są w bezpiecznych szklanych butelkach, które gwarantują ochronę i stabilność ich jakości i składu. Szklana, ciemnobrązowa butelka chroni zawartość przed niekorzystnym wpływem warunków środowiskowych jak również promieniowaniem UV.

BingoSpa to wysokiej jakości surowce kosmetyczne, bez syntetycznych konserwantów, barwników i aromatów. Posiadają niezbędne certyfikaty, świadectwa badań. Do każdej partii produktu są karty charakterystyki oraz świadectwo jakości, z którymi prosimy się zapoznać.

Nazwa INCI: Mandelic Acid

Postać: ciało stałe

Kolor: biały

Numer CAS : 90-64-2

Numer WE : 202-007-6

Zapach - swoisty

Rozpuszczalność: całkowicie w alkoholu etylowym i izopropylowym, częściowo w wodzie

 

Właściwości i zastosowanie

Kwas migdałowy należy do grupy kwasów alfa-hydroksylowych (AHA).
Występuje w gorzkich migdałach. Spośród kwasów AHA posiada najlepsze właściwości przeciwbakteryjne oraz najsilniej stymuluje produkcję kwasu hialuronowego w skórze.

Dzięki większej wielkości cząsteczek oraz działaniu łagodzącemu, kwas migdałowy jest lepiej tolerowany, nawet przez skórę naczynkową, nie powoduje podrażnienia, zaczerwienienia, silnego łuszczenia skóry. Peelingi kwasem migdałowym można stosować przez cały rok, również latem. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów z kwasami AHA, podczas kuracji kwasem migdałowym nie należy korzystać z solarium i opalać się na słońcu. 

Peeling kwasem migdałowym nie wywołuje uczucia pieczenia ani zaczerwienienia, zachowując jednocześnie swoją skuteczność.

Waga 5g

 Poleć znajomemu

Imię znajomego:
E-mail znajomego:
Wiadomość od Ciebie

Twoje imię:
Twój email:

Polecane produkty
Kolagen 100% - 100ml
76