Koszyk
Twoje zapisy (0)
fb
Zaloguj się / Zarejestruj się
Oszczędne zakupy bez kosztów wysyłki
Regulamin
Wyszukiwarka
Produkty

Pytania i odpowiedzi

1. Kupujący unikają płacenia za koszty wysyłki.

2. Kupujący nie ryzykują, że otrzymają nie ten produkt, który chcieli kupić albo, że nie otrzyma po zapłaceniu w ogóle towaru od sprzedawcy. Towar można obejrzeć przed zapłatą gotówkową a firma KLIENCI zobowiązana jest umową zlecenia do dostarczenia zamówionego towaru bądź zwrotu zapłaconych pieniędzy w sytuacji kiedy niemożliwym jest zrealizowanie zlecenia zakupu.

Obecnie możliwa forma zapłaty to płatność gotówką przy odbiorze zamówienia lub przelew bankowy na konto.

Po zamknięciu zapisów otrzymujecie Państwo potwierdzenie zamówienia w tym ceny. Od tego prosimy o dokonanie zapłaty za zamówienie przelewem w ciągu 2 dni. 

 

Tak, kupujący bez dodatkowych kosztów ma możliwość sprawdzenia zawartości paczki z zamówionymi produktami podczas jej odbierania, jeszcze przed zapłatą za zamówienie w formie gotówkowej.

14 dni od chwili odebrania zamówienia. O fakcie tym należy powiadomić na piśmie firmę KLIENCI.

14 dni od dnia poinformowania firmy KLIENCI o odstąpieniu od umowy zakupu. Istnieje możliwość na umówienie się na bezpłatny odbiór zwracanej rzeczy przez firmę KLIENCI. Pieniądze zostaną przelane na konto klienta bądź wypłacone w gotówce podczas odbierania towaru w domu klienta.

1. Nie płacisz za wysyłkę. Płacisz za sam produkt.

2. Masz możliwość umówienia się dnia i godziny odbioru odpowiednią dla Ciebie a nie dla kuriera.

3. Jeśli coś Ci wypadnie i nie będzie Cię w domu, masz możliwość ponownego umówienia się na dostawę zakupów.

4. Sprawdzasz za darmo przy odbiorze paczkę z zakupionymi produktami.

5. Możesz od razu zareklamować bądź zwrócić towar. Po 14 dniach też możesz zwrócić towar dzwoniąc do nas a my przyjeżdżamy i oodajemy pieniądze.

6. Masz możliwość przyłączenia się do mega promocji i tym samym łapać super okazje cenowe. Masz możliwość brać udział w akcjach testerskich produktów, otrzymywać gratisy, próbki, brać udział w konkursach czy akcjach facebookowych.

7. Czeka na Ciebie bardzo dobry program lojalnościowy.

8. Masz możliwość tworzenia z nami listy produktów. Proponować swoje produkty do katalogu, do promocji czy akcji teserskich. Do tego jest zakładka Zapoluj na produkt.

9. Czas zaoszczędzony na bieganiu po sklepach dzięki kupowaniu przez internet przeznaczasz np na relaks. Pieniądze zaoszczędzone chociażby z kosztów wysyłki przeznaczasz do woli na inne potrzeby.

Tak, mozna wypowiedzieć umowę zakupu rzeczy/produktu w każdym momencie. Jednakże jeżeli firma KLIENCI poczyniła już wydatki zwiążane z prawidłową realizacją umowy może oczekiwać zwrotu tych wydatków od klienta.

Termin realizacji zamówienia podawany jest w tabeli w zakładce Stan zapisów. Indywidualnie przy każdej grupie produktów określany jest czas realizacji zamówienia z danej kategorii produktowej.

Ze względów logistycznych jesteśmy obecnie w stanie dotrzeć tylko do klientów z Łodzi.